Wielkość liter:

Kontrast:

Oferta usług medycznych

Rehabilitacja Mokotów

  1. Zasady zapisu do lekarza specjalisty – w zakładce DLA PACJENTA / Informacje
  2. Do zadań poradni rehabilitacyjnej należy:
  • diagnostyka i leczenie chorób narządu ruchu,
  • zlecanie zabiegów rehabilitacyjnych,
  • wystawianie zleceń na wyroby medyczne,
  • orzekanie o stanie zdrowia pacjenta,
  • promocja zdrowia,
  • kierowanie pacjentów na konsultacje i inne leczenie specjalistyczne, w warunkach ambulatoryjnych oraz szpitalnych w sytuacji gdy wymaga tego stan zdrowia.

Witamy na stronie Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Sana na Mokotowie przy ul Batorego 31a.
Do zadań naszej poradni rehabilitacyjnej na Mokotowie, należy między innymi diagnostyka i leczenie chorób narządu ruchu.
Nasi lekarze specjaliści, na podstawie swojego wykształcenia, oraz wieloletniej praktyki, zajmą się państwa przypadkiem i zaproponują odpowiednie zabiegi. W naszej przychodni rehabilitacyjnej Sana na Mokotowie, przyjmują lekarze rehabilitacji medycznej,
o wieloletnim doświadczeniu, którzy są profesjonalistami w swoim zawodzie.
Zapraszamy do kontaktu z naszą przychodnią Sana, mieszczącą się na Mokotowie i zapisanie się na rehabilitację, do jednego z naszych specjalistów.
Lekarz rehabilitacji medycznej, przyjmie państwa aby zdiagnozować opisane przez Was dolegliwości. Na podstawie wywiadu, badania, może od razu zlecić zabiegi rehabilitacyjne, lub poprosić o bardziej złożoną diagnostykę. Rehabilitacja Mokotów w naszej placówce przy ulicy Batorego 31a
to przede wszystkim diagnostyka i leczenie chorób narządu ruchu. Po zapoznaniu się z państwa przypadkiem, nasz lekarz rehabilitacji medycznej, wystawi zlecenie zabiegów, jeżeli będzie taka potrzeba. W naszej przychodni na Mokotowie od lekarza rehabilitacji medycznej, możecie państwo otrzymać także wystawienie zleceń na wyroby medyczne. Jeżeli jest potrzeba abyście państwo uzyskali orzeczenie o stanie zdrowia pacjenta, tak samo zapraszamy do naszej przychodni na Mokotowie.
Dodatkowo z przyjemnością informujemy, że Sana to nie tylko rehabilitacja Mokotów, ale każdy z naszych lekarzy zaproponuje państwu, w przypadku zainteresowania, informacje które posłużą wam do promocji zdrowego trybu życia.
Jeżeli po zdiagnozowaniu państwa w przypadku, okaże się że niezbędne są konsultacje, lub leczenie specjalistyczne w innych placówkach typu szpital, nasi lekarze rehabilitacji medycznej, wystawają takie skierowanie pacjenta na konsultacje, lub ewentualnie na inne leczenie specjalistyczne,
w warunkach laboratoryjnych, lub szpitalnych, w sytuacji kiedy stan państwa zdrowia będzie tego wymagał. Zapraszamy do naszej przychodni, przy ul Batorego 31a na Mokotowie NZOZ Sana rehabilitacja Mokotów.
Nasi specjaliści są do państwa dyspozycji w godzinach pracy przychodni, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub jeżeli jesteście państwo w pobliżu, do osobistego zapisania się do jednego z lekarzy rehabilitacji medycznej, w naszej placówce.

Wojciech Haładyna - lekarz Lekarz rehabilitacji medycznej - Lekarz specjalista NZOZ SANA, ul. Batorego 31a, Warszawa

lek.
Wojciech Haładyna

Lekarz rehabilitacji medycznej

Maria Kaniuka - lekarz Lekarz rehabilitacji medycznej - Lekarz specjalista NZOZ SANA, ul. Batorego 31a, Warszawa

lek.
Maria Kaniuka

Lekarz rehabilitacji medycznej

Irena Madejska - lekarz Lekarz rehabilitacji medycznej - Lekarz specjalista NZOZ SANA, ul. Batorego 31a, Warszawa

lek.
Irena Madejska

Lekarz rehabilitacji medycznej

Przychodnia Mokotów NZOZ SANA

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności (RODO)