Wielkość liter:

Kontrast:

Oferta usług medycznych

Kardiolog Mokotów

  1. Zasady zapisu do lekarza specjalisty – w zakładce DLA PACJENTA / Informacje
  2. Jak przygotować się na wizytę do kardiologa.
  3. Do zadań poradni kardiologicznej należy:
  • diagnostyka i leczenie pacjentów zgłaszających się do poradni z chorobami układu sercowo - naczyniowego,
  • świadczenia konsultacyjne u pacjentów z zaburzeniami układu sercowo - naczyniowego,
  • orzekanie o stanie zdrowia pacjenta,
  • promocja zdrowia,
  • kierowanie pacjentów na konsultacje i inne leczenie specjalistyczne, w warunkach ambulatoryjnych oraz szpitalnych w sytuacji gdy wymaga tego stan zdrowia.
  • ponadto w poradni wykonywane są na miejscu badaniu USG i EKG, Holter ciśnieniowy, Holter 24-godzinny pracy serca i pełny zakres badań diagnostycznych.

Zapisy do kardiologa na Mokotowie - ważne informacje

Szanowni Państwo, jeżeli chcecie zapisać się do kardiologa na Mokotowie w naszej przychodni Sana bardzo prosimy, o przeczytanie poniższych informacji, które pozwolą Wam tego sprawnie dokonać.
Przy zapisaniu się do kardiologa, bardzo prosimy, aby każdy pacjent zgłaszając się do naszej przychodni na Mokotowie, posiadał przy sobie dokument potwierdzający jego tożsamość.
Pracownicy naszej przychodni Sana na Mokotowie, będą musieli zweryfikować dane pacjenta w systemie informatycznym e-WUŚ, istnieje także możliwość weryfikacji, po złożeniu przez pacjenta odpowiedniego zaświadczenia na piśmie. Taka weryfikacja jest niezbędna przy zapisywaniu się do kardiologa gdyż, na tej podstawie, określamy prawo pacjenta do bezpłatnej pomocy lekarskiej w naszej przychodni.
Prosimy mieć na uwadze, że świadczenia zdrowotne udzielane w naszej placówce, są oferowane według kolejności zgłoszeń, w dniach i godzinach pracy naszej przychodni Sana na Mokotowie.
Jeżeli z jakiegoś powodu, świadczenie wizyty u kardiologa, nie może być wykonane w dniu zgłoszenia, nasza przychodnia, na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia (w skrócie NFZ), ma obowiązek zaproponować pacjentowi, inny dogodny termin do wykonania wizyty u kardiologa oraz jednocześnie umieścić pacjenta, na tak zwanej liście oczekujących (ogólne zasady podane są w zakładce Zasady Zapisu do Kolejki Oczekujących).

Zapisy do kardiologa na Mokotowie: Rejestracja do kardiologa na Mokotowie - sposoby

Uprzejmie informujemy, że zapis na listę oczekujących, będzie możliwy do zrealizowania na podstawie skierowania (e-skierowania), przekazanego do naszej przychodni Sana na Mokotowie, w następujący sposób:

1. Telefonicznie, osobiście lub przez osoby trzecie:
Do rejestracji przychodni (dotyczy skierowań do lekarzy specjalistów jak kardiolog na badania).
Zapraszamy w godzinach 7:00 - 20:00 na numery telefonów 22 825 14 70 lub 22 825 22 13
Do gabinetu fizykoterapii (chodzi o skierowanie na rehabilitację ambulatoryjną i do ośrodka rehabilitacji dziennej)  w godzinach 8:00 - 19:00 na numer telefonu 22 825 56 09
Do sekretariatu przychodni (dotyczy rehabilitacji w domu pacjenta) w godzinach 8:00 - 16:00 na numer telefonu 22 825 54 09, w tym przypadku należy podać czterocyfrowy kod i numer PESEL pacjenta
Można wykonać to też pocztą na adres niepubliczny zakład opieki zdrowotnej Sana ul Batorego 31a 02-591 Warszawa Mokotów.
2. Elektronicznie poprzez pocztę e-mailową na adres sanasc@wp.pl; sanarecepta@wp.pl,
3. A także poprzez e-rejestracje.
Szanowni Państwo, bardzo prosimy o zwrócenie uwagi, że skierowanie na zabiegi fizjoterapii nawet w warunkach domowych, należy zarejestrować w ciągu 30 dni od daty wystawienia, inaczej straci ono swoją ważność
Bardzo prosimy mieć na uwadze, że pacjent przyjmowany jest w naszej przychodni Sana na Mokotowie w gabinecie lekarskim lub fizjoterapeutycznym według kolejności.
Bardzo prosimy abyście Państwo, zgłaszając się na przeprowadzenie badań na które otrzymaliście skierowanie i jesteście zobowiązani się stawić, aby zjawić się na nich, przygotowanym odpowiednio z  zgodnie z zaleceniem lekarza.

Marek Batogowski - lekarz kardiolog - Lekarz specjalista NZOZ SANA, ul. Batorego 31a, Warszawa

lek.
Marek Batogowski

Lekarz kardiolog

Katarzyna Betkier-Lipińska - lekarz kardiolog - Lekarz specjalista NZOZ SANA, ul. Batorego 31a, Warszawa

lek.
Katarzyna Betkier-Lipińska

Lekarz kardiolog

Zbigniew Lorenc - lekarz kardiolog - Lekarz specjalista NZOZ SANA, ul. Batorego 31a, Warszawa

lek.
Zbigniew Lorenc

Lekarz kardiolog

Przychodnia Mokotów NZOZ SANA

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności (RODO)