Wielkość liter:

Kontrast:

Oferta usług medycznych

Internista Mokotów

 1. Zasady zapisu do internisty - lekarza POZ – w zakładce DLA PACJENTA / Informacje
 2. Do zadań internisty - lekarza POZ należy:
 • Zapewnienie opieki zdrowotnej w zakresie profilaktyki, diagnostyki i leczenia zgodnie z zakresem zadań lekarza podstawowej opieki zdrowotnej pacjentom zapisanym do poradni.
 • Zapewnienie opieki lekarskiej w warunkach domowych pacjentom obłożnie chorym.
 • Ordynowanie leków zgodnie z obowiązującymi przepisami.
 • Realizacja programów zdrowotnych i prowadzenie edukacji zdrowotnej.
 • Kierowanie pacjentów na konsultacje i leczenie specjalistyczne w warunkach ambulatoryjnych i szpitalnych.
 • Wykonywanie funkcji orzeczniczych w oparciu o obowiązujące przepisy, w tym orzekanie o czasowej niezdolności do pracy.
 • Zlecanie badań diagnostycznych i zabiegów leczniczych.
 • Wystawianie zleceń na wyroby medyczne w zakresie zgodnym z obowiązującymi przepisami.
 • Dokumentowanie wykonanych świadczeń i prowadzenie sprawozdawczości zgodnie z wymogami prawa i NFZ.
 • Współpraca z innymi podstawowymi komórkami organizacyjnymi zgodnie z potrzebami pacjentów zapisanych do poradni.

Witamy na stronie internetowej Przychodni Sana.
Misją naszych lekarzy internistów, oraz pozostałych specjalistów, jest realizacja od początku istnienia naszej placówki, jak najlepszych świadczeń usług zdrowotnych, ze szczególną troską o dobro i zadowolenie pacjentów.
W naszym Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Sana, świadczymy usługi medyczne, w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, rehabilitacji leczniczej, oraz ambulatoryjnej, oraz opieki specjalistycznej.
Nasi lekarze interniści, to najwyższej klasy specjaliści zajmujący się diagnostykiem, leczeniem i profilaktyką wszelkich chorób np.: wewnętrznych. Zapraszamy do zapisania się do naszych internistów, jeżeli macie państwo jakiekolwiek problemy zdrowotne, które wymagają wstępnej konsultacji. Nasi interniści pomogą w przypadku profilaktyki i diagnostyki wstępnej narządów wewnętrznych, takich jak problemy z płucami, sercem, wątrobą, nerkami, trzustką, czy układem pokarmowym.
Internista z przychodni Sana, przeprowadzi rozpoznanie diagnostykę i badanie, a także może zlecić wykonanie testów i przepisze leki, lub skieruje do innego specjalisty. Nasi interniści zbadają historię medyczną pacjenta i na podstawie, swojego wieloletniego doświadczenia, oraz zdobytej wiedzy, zaproponują leczenie lub poradę u innego specjalisty.
Oczywiście w przypadku ciężkich chorób, lub chorób przewlekłych, nasz internista będzie koordynował leczenie i współpracę z innymi specjalistami w naszej przychodni, lub poza naszą przychodnią, takimi jak nefrolodzy, kardiolodzy, czy gastroenterolodzy.
Zapraszamy do naszych internistów, także w przypadku kiedy chcecie się państwo zająć profilaktyką zdrowia ogólnego. Nasi lekarze interniści, zachęcą do zdrowych nawyków żywieniowych , aktywności fizycznej i regularnych badań kontrolnych, a także podpowiedzą odpowiednie diety.
Nasi interniści z Mokotowa, są do państwa dyspozycji, w naszej przychodni przy ul Batorego 31a Mokotów NZOZ Sana.
Założonym celem strategicznym przez naszych internistów, jest utrzymanie i ugruntowanie pozycji regionalnego lidera opieki medycznej, zarówno podstawowej jak i ambulatoryjnej, a także rehabilitacji leczniczej.
Każdy internista pracujący w naszej przychodni Sana na Mokotowie, zrobi wszystko abyście poczuli się państwo życzliwie przyjęci, w profesjonalnej atmosferze, oraz żebyście byli obsłużeni sprawnie, w jak najkrótszym możliwym terminie, w zakresie świadczonych przez nas usług.
Od wielu lat organizując system świadczeń udzielania usług, nasi interniści zdobyli odpowiednie doświadczenie, które teraz jest do państwa dyspozycji.
Każdy nasz nowy internista, zapoznaje się ze standardami działań w naszej przychodni, Sana na Mokotowie, poprzez prowadzenie powtarzalnych i sprawdzonych procedur, które są odpowiednie dla zdrowotnych potrzeb naszych pacjentów, przy uwzględnieniu najnowszej wiedzy medycznej, jaka jest dostępna w Polsce i na świecie. Dodatkowo chcielibyśmy poinformować że nasza przychodnia NZOZ Sana na Mokotowie, inwestuje w rozwój i modernizację infrastruktury technicznej naszej przychodni. Zapraszamy do zapisania się do jednego z naszych internistów.

Przemysław Pieczarka - lekarz internista POZ NZOZ SANA, ul. Batorego 31a, Warszawa

lek.
Przemysław Pieczarka

Lekarz internista

Anna Sadowska - lekarz POZ NZOZ SANA, ul. Batorego 31a, Warszawa

lek.
Anna Sadowska

Lekarz internista

Iwona Sypuła - lekarz POZ NZOZ SANA, ul. Batorego 31a, Warszawa

lek.
Iwona Sypuła

Kierownik ds. medycznych,
Lekarz internista

Roland Zarod - lekarz internista POZ NZOZ SANA, ul. Batorego 31a, Warszawa

lek.
Roland Zarod

Lekarz internista

Przychodnia Mokotów NZOZ SANA

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności (RODO)